VAN WYK tennis

Ve Van Wyk Tennis se snažíme nabídnout ty nejlepší možné služby. Naším cílem je poskytovat hráčům všech věkových kategorií a úrovní dovedností obohacující a příjemný tenisový zážitek, kdy výuka není brána pouze vážně, ale také zábavně - a to v prostředí, které je krásné a pohodové.

Sídlíme v Praze, což je krásné historické město v srdci Evropy. Česká republika je proslulá díky svým skvělým tenisovým hráčům. Abychom jmenovali alespoň některé: Martina Navratilová, Jana Novotná, Ivan Lendl, Tomáš Berdych.

 

Van Wyk Tennis byla založena Coeniem a Hanou Van Wyk. Společně máme 30 let zkušeností s výukou tenisu na území čtyřech kontinentů (Amerika, Evropa, Afrika a Asie) v rozsahu od privátních tenisových klubů po velké resorty a tenisové akademie.

Ve Van Wyk Tennis si můžete vybrat v jakém jazyce chcete být vyučováni. Můžete si vybrat mezi čtyřmi jazyky - Češtinou, Němčinou, Angličtinou a Afrikánštinou. Doufáme, že vás brzy uvidíme buď na lekci tenisu, na tenisovém campu, firemní akci, nebo si prostě jen přijďte pronajmout hřiště.